Lecytyna – doskonała pamięć

Pewna pani lekarz medycyny bardzo zachwala wszelkie produkty oferowane przez Calivita. Jednym z jej ulubionych dodatków diety jest Super Soya Lecithin 1200, ze względu na ogólne zastosowanie tego produktu, który dostarcza zrównoważenie wszystkim funkcjom w organizmie. Lecytyna pomaga nam pozbyć się napięcia, zachować idealną pamięć oraz ogólnie poprawnie wpływa na nasz stan umysłowy. Zdaniem lekarki lecytyna świetnie sprawdza się w przypadku ludzi starszych, które gnębi bezsenność, wykorzystywana też przy nerwicach, chandrach, na ból stawów oraz małą kondycję organizmu.


Lecytyna dobrze wpływa na naszą urodę, zachowuje nasze włosy w zdrowiu, powoduje, że są śliczne i silne, idealnie także podnosi odporność organizmu. Obce są skutki uboczne używania lecytyny, więc jest ona bezpieczna i polecana dla każdego. Lecytyna znakomicie wspomaga procesy pokarmowe, z tego powodu doskonale nadaje się dla ludzi stosujących dietę odchudzającą, a także dla tych, którzy uwielbiają jeść i nie ograniczają sobie żadnych dań.


Pani doktor, która stosuje naturalne metody leczenia bardzo często poleca chorym produkty Calivita, które są bardzo pożyteczne. Lecytynę zalecała wielokroć w przypadku kamicy żółciowej. Jakiś czas temu pani doktor leczyła chorą z kamieniem żółciowym, zaproponowała jej używanie lecytyny, lucerny oraz dietę zgodną z jej grupą krwi. Po kilku tygodniach stan pacjentki bardzo się poprawił, a więc operacja, którą do tej pory jej zalecano była bezużyteczna, gdyż wyniki badań pokazały brak złogów, a forma woreczka żółciowego bardzo się polepszyła. Poza tym pani doktor zaobserwowała też, że lecytyna usuwa tiki, takie jak drganie powiek itp. Lecytyna dodatnio wpływa również na dzieci, które wolniej się rozwijają, poprawia ich pamięć i koncetrację. Lecytyna łączona wraz z cynkiem i lucerną pomaga goić się ranom. Pani doktor uważa, że każdy powinien zatroszczyć się, aby lecytyna znajdowała się w naszej diecie, gdyż ma bardzo szerokie zastosowanie.

Źródło : „CaliNews”, nr 1 (13) Styczeń 2004

Tags: , ,

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top